Live Translation (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Servers
is: Þjónar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Module
is: Eining

en: Up to date
is: Uppfært

en: Last update
is: Síðast uppfært
