Live Translation (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Module
jv: Modul

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: No update data available
jv: Ora ānā update data sing cumawis

en: The translation import of %filename failed.
jv: Gagal ngimpor terjemahan %filename.
