Live Translation (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Module
ka: მოდული

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Last update
ka: ბოლო განახლება
