Live Translation (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: The translation import of %filename failed.
kk: %filename файлынан аударма импорты іске асырылмады
