Live Translation (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: No update data available
km: មិន​មាន​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ឡើយ

en: The translation import of %filename failed.
km: នាំចូល​ការបកប្រែ​ %filename បានបរាជ័យ​ ។
