Live Translation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Module
pt: Módulo

en: Up to date
pt: Atualizado

en: Last update
pt: Última atualização

en: No update data available
pt: Não há dados disponíveis para atualização
