Live Translation (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: The translation import of %filename failed.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ne morem brati.
