Live Translation (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Servers
sv: Servrar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Module
sv: Modul

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: No update data available
sv: Ingen information om uppdatering tillgänglig

en: Untranslated
sv: Ej översatt

en: The translation import of %filename failed.
sv: Importen av översättningen %filename misslyckades.

en: Get a status report about available translations for your installed modules and theme
sv: Visa en statusrapport om tillgängliga uppdateringar för dina installerade moduler och teman

en: Translation updates
sv: Uppdateringar för översättningar
