Live Translation (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Module
tr: Modül

en: Up to date
tr: Güncel

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Ok
tr: Tamam

en: No update data available
tr: Güncelleştirme bilgisi mevcut değil

en: Untranslated
tr: Çevrilmemiş

en: File %file already exists.
tr: %file dosyası zaten mevcut.

en: Unable to download and save %download_link file.
tr: %download_link dosyası indirilip kaydedilemedi.

en: The translation import of %filename failed.
tr: %filename dosyasından çeviri aktarması başarısız oldu.

en: Translation updates
tr: Çeviri güncellemeleri
