Live Translation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Servers
vi: Máy chủ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Up to date
vi: Phiên bản mới nhất

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: No update data available
vi: Không có dữ liệu cập nhật

en: Untranslated
vi: Chưa dịch

en: File %file already exists.
vi: Tập tin %file đã tồn tại.

en: Unable to download and save %download_link file.
vi: Không thể tải về và lưu tập tin %download_link.

en: The translation import of %filename failed.
vi: Hỏng khi nhập vào bản dịch của %filename.

en: Translation updates
vi: Cập nhật bản dịch
