Live Translation (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Unknown
be: Невядомы

en: Module
be: Модуль

en: Up to date
be: Актуальны

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: No update data available
be: Няма даступных абнаўленняў дадзеных

en: The translation import of %filename failed.
be: Імпарт перакладу з %filename быў беспаспяховым.
