Live Translation (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Last update
bg: Последна промяна

en: No update data available
bg: Няма налична информация за обновяване

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: The translation import of %filename failed.
bg: Импортът на превода от %filename е несполучлив.
