Live Translation (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Module
bn: মডিউল

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: No update data available
bn: কোন আপডেট সম্পর্কিত তথ্য নেই
