Live Translation (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: No update data available
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག

en: The translation import of %filename failed.
bo: %filename་ཡི་ཡིག་སྒྱུར་ནང་འདྲེན་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Translation updates
bo: ལོ་ཙྰ་གསར་སྒྱུར།
