Live Translation (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Module
ca: Mòdul

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Last update
ca: Última actualització

en: Ok
ca: D'acord

en: No update data available
ca: No hi ha dades d'actualització disponibles

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: File %file already exists.
ca: El fitxer %file ja existeix.

en: Unable to download and save %download_link file.
ca: No s'ha pogut baixar i desar el fitxer %download_file.

en: The translation import of %filename failed.
ca: La importació de la traducció de %filename ha fallat.

en: Translation updates
ca: Actualitzacions de les traduccions
