Live Translation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Up to date
cy: Yn gyfoes

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: Ok
cy: Iawn

en: No update data available
cy: Dim data diweddaru ar gael

en: The translation import of %filename failed.
cy: Mewnfudiad o gyfieithiad %filename wedi methu.
