Live Translation (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: The translation import of %filename failed.
dz: %filenameགི་སྐད་སྒྱུར་འདི་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ནུག
