Live Translation (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: No update data available
eo: Neniuj ĝisdatigaj datumoj disponeblaj

en: The translation import of %filename failed.
eo: La traduka importo de %filename malsukcesis.
