Live Translation (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Servers
es: Servidores

en: Unknown
es: Desconocido

en: Module
es: Módulo

en: Up to date
es: Actualizado

en: Last update
es: Última actualización

en: No update data available
es: No hay datos de actualización disponibles

en: Untranslated
es: Sin traducir

en: The translation import of %filename failed.
es: Fallo al importar la traducción de %filename.

en: Translation updates
es: Actualizaciones de traducciones
