Live Translation (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Module
fi: Moduuli

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: No update data available
fi: Päivitystietoja ei ole saatavilla

en: Untranslated
fi: Kääntämättä

en: The translation import of %filename failed.
fi: Käännöstiedoston %filename tuonti epäonnistui.

en: Translation updates
fi: Käännösten päivitykset
