Live Translation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Module
hr: Modul

en: Up to date
hr: Svježe

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: No update data available
hr: Nema podataka o nadogradnjama

en: Untranslated
hr: Neprevedeno

en: File %file already exists.
hr: Datoteka %file već postoji.

en: Unable to download and save %download_link file.
hr: Nije moguće skinuti i spremiti %download_link datoteku.

en: The translation import of %filename failed.
hr: Uvoz prijevoda %filename nije uspio.
