Live Translation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Module
hu: Modul

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: No update data available
hu: Nincs adat a frissítésekről

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: File %file already exists.
hu: %file fájl már létezik.

en: Unable to download and save %download_link file.
hu: %download_link fájlt nem lehet letölteni és menteni.

en: The translation import of %filename failed.
hu: „%filename” fordítás importálása sikertelen.

en: Translation updates
hu: Fordítási frissítések
