Live Translation (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Servers
ja: サーバー

en: Unknown
ja: 不明

en: Module
ja: モジュール

en: Up to date
ja: 最新

en: Last update
ja: 前回の更新

en: Ok
ja: OK

en: No update data available
ja: 更新データがありません

en: Untranslated
ja: 未翻訳

en: The translation import of %filename failed.
ja: %filename の翻訳文字列のインポートに失敗しました。

en: Translation updates
ja: 翻訳の更新
