Live Translation (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Servers
kn: ಪರಿಚಾರಕಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Ok
kn: ಸರಿ
