Live Translation (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: No update data available
ku: زانیاری دەربارەی نوێبوونەوە نییە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: The translation import of %filename failed.
ku: هاوردەکردنی وەرگێڕانی پەڕگەی %filename سەرکەتوو نەبوو.
