Live Translation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Servers
lv: Servisi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Module
lv: Modulis

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Ok
lv: Labi

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: The translation import of %filename failed.
lv: Tulkojuma ielāde no %filename neizdevās.
