Live Translation (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Servers
ml: സര്‍വറുകള്‍

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്

en: The translation import of %filename failed.
ml: പരിഭാഷ ചെയ്ത ഫയല്‍ %filename ഇറക്കുമതി വിജയിച്ചില്ല.
