Live Translation (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: No update data available
my: Update လုပ်ရန် လိုအပ်သည့် အချက်အလက်များ မရသေးပါ။
