Live Translation (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Up to date
nl: Actueel

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: The translation import of %filename failed.
nl: Het importeren van vertalingen van %filename is mislukt.

en: Available translations
nl: Beschikbare vertalingen

en: Translation updates
nl: Vertalingupdates
