Live Translation (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Servers
oc: Servidors

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Module
oc: Modul

en: Up to date
oc: A jorn

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: No update data available
oc: Pas de donadas sus las mesas a jorn disponibles

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: The translation import of %filename failed.
oc: L'impòrt de la traduccion %filename a fracassat.

en: Translation updates
oc: Mesas a jorn de traduccion
