Live Translation (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Servers
pl: Serwery

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Module
pl: Moduł

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: No update data available
pl: Brak informacji o nowych wersjach

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: The translation import of %filename failed.
pl: Importowanie tłumaczenia z pliku %filename nie powiodło się.

en: Translation updates
pl: Aktualizacje tłumaczeń
