Live Translation (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Module
ro: Modul

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: No update data available
ro: Nu există actualizări

en: Untranslated
ro: Netradus

en: File %file already exists.
ro: Fişierul %file există deja.

en: Unable to download and save %download_link file.
ro: Fişierul %download_link nu poate fi descărcat şi salvat.

en: The translation import of %filename failed.
ro: Importul fişierului de traducere %filename a eşuat.
