Live Translation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Module
sk: Modul

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: No update data available
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: File %file already exists.
sk: Súbor %file už existuje.

en: Unable to download and save %download_link file.
sk: Nebolo možné stiahnuť a uložiť súbor %download_link .

en: The translation import of %filename failed.
sk: Import prekladu zo súboru %filename zlyhal.
