Live Translation (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: No update data available
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: The translation import of %filename failed.
sq: I pamundur importimi i përkthimit në %filename.
