Live Translation (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Servers
ta: சேவையகம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Module
ta: கூடகம்

en: Up to date
ta: நிகழ்நாள் வரை

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்

en: Ok
ta: சரி

en: No update data available
ta: நிகழ்நிலை தகவல் இல்லை

en: The translation import of %filename failed.
ta: %filename ன் மொழிமாற்ற இறக்குமதி தோல்வியடைந்தது
