Live Translation (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: Untranslated
te: అనువాదంకాలేదు

en: File %file already exists.
te: %file అనే ఫైలు ఇప్పటికే ఉంది.

en: Translation updates
te: అనువాద తాజాకరణలు
