Live Translation (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: No update data available
th: ไม่มีข้อมูลการอัพเดต

en: The translation import of %filename failed.
th: นำเข้า %filename ล้มเหลว
