Live Translation (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Servers
uk: Сервери

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Module
uk: Модуль

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Ok
uk: Гаразд

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: File %file already exists.
uk: Файл %file вже існує.

en: Unable to download and save %download_link file.
uk: Неможливо завантажити і зберегти файл %download_link.

en: There is no language enabled (besides English)
uk: Немає мов ( крім англійського)

en: Check the updates now.
uk: Перевірити оновлення

en: Project not available on server
uk: Проект недоступний на сервері

en: Project version not available on server
uk: Версія проекту недоступна на сервері

en: Outdated: !strings new strings
uk: Застаріло: !strings нових рядків

en: No new strings for %module.
uk: Немає нових рядків для %module.

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: The translation import of %filename was a sucess.
uk: Імпорт перекладу %filename успішний.

en: Get a status report about available translations for your installed modules and theme
uk: Отримання звіту про наявні переклади для встановлених модулів та тем

en: Available translations
uk: Доступні переклади

en: Set the translation server URLs
uk: Встановлення адреси сервера перекладів

en: Live Translation
uk: Живий Переклад

en: Translation updates
uk: Оновлення Перекладів

en: New translations available
uk: Доступні нові переклади
