LiveChat (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Visibility
bs: Vidljivost
