LiveChat (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Remove
cy: Symud

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
