LiveChat (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता
