LiveChat (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Remove
id: Hapus

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Install
id: Pasang

en: Full name
id: Nama lengkap

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.
