LiveChat (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Install
lv: Instalēt

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
