LiveChat (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Install
nl: Installeren

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.
