LiveChat (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Install
te: స్థాపించు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు
