LiveChat (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Install
ug: قاچىلاش
