LiveChat (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں
