LiveChat (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Install
ast: Instalar
