LiveChat (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Remove
ca: Elimina

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Install
ca: Instal·la

en: Full name
ca: Nom complet

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
