LiveChat (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Visibility
da: Synlighed

en: Install
da: Installér

en: Full name
da: Fulde navn

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
